SERIALCON
Image
sc
Description

SerialCon – 10-dniowy serialowy maraton podczas 13. Mastercard OFF CAMERA

Festiwalowi Mastercard OFF CAMERA od lat towarzyszy SerialCon. Co roku perspektywa fanowska łączy się z akademicką i branżową. Na wielbicieli telewizyjnych hitów czekają interesujące prelekcje, dyskusje panelowe i warsztaty przygotowane przez krytyków, dziennikarzy, naukowców, blogerów, podcasterów i youtuberów.

W tym roku odbędzie się specjalna edycja SerialConu – będzie ona trwała aż 10 dni – od 12 do 21 września, a fani seriali będą mogli uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach nie wychodząc z domu!

O pracy nad serialami opowiedzą zarówno twórcy stojący przed kamerą – aktorzy – jak i ci sterujący serialowym światem zza niej: scenarzyści, reżyserzy i producenci. O tym, na co w serialowym wszechświecie warto zwrócić uwagę i jakich seriali nie można przegapić porozmawiają blogerzy, youtuberzy i krytycy filmowi.

Jak co roku nie zabraknie również specjalistycznych warsztatów prowadzonych przez ekspertów, a wieczorami tradycyjnie zapraszamy na SerialConowe pokazy seriali z udziałem twórców, z którymi będzie można porozmawiać po seansie.

Pokazy transmitowane będą ze studia RMF FM w Warszawie.

Zapraszamy na platformę player.pl oraz do mediów społecznościowych SerialConu i Festiwalu, żeby śledzić wszystkie wydarzenia i być w kontakcie z ulubionymi serialowymi gwiazdami.

Szczegółowy program wkrótce!

Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach SerialConu tradycyjnie będą bezpłatne, a na warsztaty będzie obowiązywać rejestracja.

Zapraszamy do śledzenia naszych profilów w mediach społecznościowych:

na Facebooku - SerialCon

na Twitterze - serialcon_krk

oraz na Instagramie - serialcon

PROGRAM

OPISY PANELI

 

CONTENT
KONTAKT
serialcon@offcamera.pl