Image
Związki i rozwiązki

Relacji łączących ludzi, nie da się zakwalifikować do zamkniętego katalogu. Sekcja „Związki i rozwiązki” uczy szacunku i łamie stereotypy, by udowodnić, że każda relacja i każdy związek może być na swój sposób wyjątkowy.

W sekcji „Związki i rozwiązki” zobaczyć można:

„Port Authority” w reżyserii Danielle Lessovitz, to historia o chłopaku z Pittsburgha, który przyjeżdża do Nowego Jorku i poznaje świat genderqueerowej subkultury. Ten film dekonstruuje stereotypy i pokazuje inną perspektywę patrzenia na związek.

W „Verdict” Raymund Ribay Gutierrez rozprawia się z trudnym tematem jakim jest przemoc domowa. To historia o związku, z jakiego bardzo trudno się wyplątać i walki o szacunek, która często próbuje być zagłuszana przez narzucane role i normy społeczne.

Bohaterami filmu Louise Archambault „And the Birds Rained Down” są Tom, Charlie i Ted – osiemdziesięciolatkowie, żyjący z dala od ludzi, którzy zarabiają na sprzedaży marihuany. Żyją samotnie do czasu, gdy do ich życia wkroczą dwie kobiety. To nietypowa opowieść o seksualności i cielesności w starszym wieku.

Lauren i Ned z „Top End Wedding” Wayne Blair mają 10 dni, by sprawić żeby rodzice Lauren przyjechali na ślub. W tym celu udają się w podróż północną częścią Australii. Spotykając po drodze różnych ludzi, zaczynają spoglądać na swoją relację w nieco inny sposób.

OGLĄDAJ NA PLAYER.PL

Kinga Majchrzak