Image
zoe kravitz

Córka słynnego amerykańskiego muzyka ostatnio idzie jak burza. Niedawno oglądaliśmy ją w roli Kobiety Kot w “Batmanie” Matta Reevesa. Wkrótce Kravitz stanie po drugiej stronie kamery - a przed jej obiektywem same gwiazdy!

 

Channing Tatum, Christian Slater, Geena Davis, Kyle MacLachlan, Alia Shawkat, Simon Rex, Naomi Ackie, Haley Joel Osment - to jak dotąd najgłośniejsze nazwiska, jakie wchodzą w skład obsady “Pussy Island”. Wymowny tytuł kryje w sobie opowieść o Fridzie, młodej dziewczynie, która pracuje jako kelnerka w Los Angeles. Chce zbliżyć się do Slatera Kinga, filantropa i potentata branży technologicznej. Frida wpada w wir imprez, nocnych przygód, morze alkoholu i - zdawałoby się - świetnej zabawy. Nie opuszcza jej jednak poczucie zagrożenia i podskórnego lęku. Coś ewidentnie jest nie tak. 

 

Zoë Kravitz, która współtworzyła także scenariusz do swojego debiutanckiego filmu, podkreśla, że chce w nim przekazać własne doświadczenie niewłaściwego traktowania ze strony mężczyzn, z jakim zetknęła się na polu zawodowym. Drugim scenarzystą “Pussy Island” jest E.T. Feigenbaum. Kravitz spotkała się z nim już na planie serialu “High Fidelity”. W komediowej historii o młodej dziewczynie prowadzącej sklep z płytami w rodzinnym miasteczku nie tylko zagrała główną postać. Miała wówczas również szansę sprawdzić się w roli producentki i współscenarzystki właśnie.

 

Zdjęcia do “Pussy Island” są obecnie kręcone w Meksyku. 

 

Monika Żelazko