Image
player serialcon

Najgorętsze wydarzenie serialowe tej jesieni/tego roku już za rogiem. Od 4 do 8 września w Krakowie potrwa festiwal Player SerialCon, czyli pozycja obowiązkowa dla wszystkich serialomaniaków. Długo wyczekiwane premiery, nocne maratony, warsztaty i pokazy polskich produkcji telewizyjnych – to tylko niektóre z mocy atrakcji, które przygotowali organizatorzy. W tym roku motywem przewodnim imprezy będą polskie seriale i ich obecny rozkwit. Całość nie tylko na miejscu w Krakowie, ale też w Playerze! 

Tegoroczny Player SerialCon otworzy nocny maraton serialu „Kruk. Czorny woron nie śpi” produkcji CANAL+. Tuż przed seansem organizatorzy festiwalu zaproszą na spotkanie z twórcami i obsadą. Podczas festiwalu serialomaniacy będą też mieli szansę obejrzeć pierwsze odcinki innych popularnych produkcji – m.in. „Kruka” wg prozy Szczepana Twardocha, drugiego sezonu „Szadzi”, „Pisarzy. Serialu na krótko” oraz najnowszego hitu pod marką Player Original – „Skazana”. 

Podczas trwania Player SerialCon, codziennie na Placu Szczepańskim w Krakowie w godzinach 13:00-15:00 uczestnicy wydarzenia będą mogli posłuchać i wziąć udział w serialowej dyskusji na żywo. Panelowcy wraz z zaproszonymi gośćmi porozmawiają o zbliżających się polskich produkcjach, kulisach kręcenia lokalnego kontentu, sile platform streamingowych i ich przyszłości. Wśród zaproszonych do rozmowy nie zabraknie gwiazd małego ekranu, a także twórców największych hitów telewizyjnych. Spotkania będzie można oglądać również na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku. 

Z kolei patron tytularny SerialCon – Player – przygotował dla swoich użytkowników dodatkowe rozmowy dotyczące nowej odsłony internetowego megahitu „Kontrola” Nataszy Przymies oraz zbliżającej się nowości serwisu – „Pajęczyna” z Joanną Kulig w roli głównej. 

Ofertę tegorocznego Player SerialConu uzupełnią warsztaty online m.in. na temat „pitchowania” pomysłów na serial oraz tworzenia oryginalnych kryminałów. Na zajęcia można zapisywać się mailowo. 

Więcej informacji na profilu: www.facebook.com/serialcon. Program tegorocznego wydarzenia znajduje się na stronie: www.offcamera.pl/serialcon/serialcon