Image
Zendaya

Aby dołączyć do obsady głośnego serialu HBO nie trzeba mieć ani wyrobionego nazwiska ani szkoły. Producenci podkreślają: „nie wymagamy doświadczenia aktorskiego”.

Premiera serialu planowana jest na 2020 rok, co nie oznacza jednak, że twórcy zamknęli już casting. Produkcja zdecydowała się dać szansę każdemu i ogłosiła otwarty casting.

Niedawno ogłoszona informacja o castingu głosiła, iż wykształcenie aktorskie nie jest wymagane. Twórcy przedstawili również trzy postaci, do których szukają młodych „aktorów”. Bohaterowie są następujący: Ray – klasa robotnicza, serdeczny, ale zepsuty, wojownik; Ami – narkomanka, striptizerka, gada głupoty, może pogorszyć każdą już złą sytuację; Darian – dowolny etnicznie, wrażliwy, kruchy, nie jest cool kid, należy do tych bardzo interesujących, outsider.

Bez względu na to, czy rolę dostaną nowicjusze, czy bardziej rozpoznawalne twarze, wybrana trójka dołączy do obsady „Euphorii”. Pierwszy sezon serialu był skupiony na postaci, którą wykreowała Zendaya, ale przedstawił również nowe, ciekawe nazwiska, takie jak Alexa Demie oraz Hunter Schafer.

Zgodnie z ogłoszeniem, zgłoszenia można było wysyłać do 27 stycznia. Z niecierpliwością czekamy na nowy sezon „Euphorii”.

Julia Smoleń