Image
United Artists

Nowy film Stevena Soderbergha – autora „Seks, kłamstwa i kasety wideo” zobaczymy na HBO MAX – nowej platformie, która wystartuje w 2020 roku. W lekkiej komedii „Let Them Talk” zagra, między innymi, Meryl Streep.

Historia będzie skupiać się wokół postaci znanej pisarki (Meryl Streep), która wyruszy w podróż z dawnymi przyjaciółmi. Po części dlatego, by spędzić z nimi więcej czasu, ale również w celu wyleczenia traum z przeszłości. Do tego grona dołączy również siostrzeniec pisarki (Lucas Hedges). Jego obecność podczas tego wyjazdu sprawi, że zostanie wplątany w relację z młodą agentką literacką (Gemma Chan).

Do zespołu, w którym pierwsze skrzypce będzie grać Streep, dołączyli również: Candince Bergen („Miss Agent”), Dianne Wiest („Edward Nożycoręki”, „Między światami”), Lucas Hedges („Manchester by the Sea”) oraz Gemma Chan („Kapitan Marvel”). Za scenariusz odpowiada autorka opowiadań – Deborah Eisenberg. Producentami wykonawczymi są Ken Meyer oraz Joseph Malloch.

Sarah Aubrey, jedna z dyrektorek odpowiadających za oryginalne produkcje HBO Max powiedziała: „Jest to jeden z taki projektów, na który od razu się zgadzasz. Współpraca ze Stevenem Soderberghiem i gwiazdorską obsadą prowadzoną przez Meryl Streep jest dla nas ekscytująca i wyznacza wysokie standardy dla HBO Max”.

Jest to jedno z pierwszych ogłoszeń filmu fabularnego platformy HBO Max, która ogłosiła również spin-off słynnego serialu dla nastolatek „Plotkara” oraz nowy serial dotyczący greckiej mitologii, pod tytułem - „Circe”.

Z kolei Meryl Streep zobaczymy również w innym filmie Soderbrgha pod tytułem „The Laundromat”, którego premiera odbędzie się na festiwalu w Wenecji oraz w Toronto.
 


Julia Smoleń

Picture author
United Artists