Image
malcolm and marie

W czarno-białym filmie, który swoją premierę będzie miał na platformie Netflix, zobaczymy Zendayę i Johna Davida Washingtona. To nie jest miłosna historia, to jest historia miłości.

Platforma Netflix kupiła za 30 milionów dolarów film, który został nakręcony na 35 mm z niewielką ekipą filmową podczas pandemii COVID-19 we wrześniu ubiegłego roku. Reżyserią i scenariuszem zajął się Sam Levinson („Euphoria”) a rolach głównych zobaczymy: Zendayę („Euphoria”) i Johna Davida Washingtona („BlackKklansman”, „Tenet”).

W zwiastunie czytamy: To nie jest miłosna historia, to jest historia miłości. Ponadto postać grana przez Zendayę mówi: Tajemnica. Nieznane. Są tym, co podtrzymuje napięcie w związku.

Film pokazuje relację między reżyserem i jego dziewczyną. Uczucie dwójki bohaterów jest poddane próbie, gdy obydwoje wracają do domu z premiery filmowej i czekają na opinie krytyków. „Jesteś zdecydowanie najtrudniejszą, najbardziej upartą i nieznośną kobietą, jaką kiedykolwiek spotkałem w całym swoim życiu” - deklaruje w Malcolm (John David Washington). - Kocham cię, k****. Następnie mówi jej: Uwielbiam sposób, w jaki postrzegasz świat, Marie. W zwiastunie słyszymy Marie (Zendaya), mówiącą: Wiesz co, Malcolm? Czuję, że kiedy już wiesz, że ktoś jest dla ciebie i kiedy już wiesz, że cię kocha, nigdy więcej o nim nie myślisz. Dopiero, gdy kogoś tracisz, w końcu zwracasz na niego uwagę.

Film będzie dostępny na platformie Netflix od 5 lutego 2021 roku. Planowana jest kampania oscarowa dla tego projektu.

Zwiastun: 

Kinga Majchrzak

źródło: HollywoodReporter.com