Image
Ellen Page i Kate Mara                    źródło: Toronto Film Festival

Sposób na udaną majówkę? Magia Krakowa i wybór najciekawszych filmów ze światowych festiwali, czyli 11.Off Camera! Na dużym ekranie w ramach sekcji PANORAMA m.in. Ellen Page i Kate Mara. Co jeszcze?

Podczas 11.Off Camera zobaczycie również "Spotkanie na szczycie”, nowy film Santiago Mitre. W rolach głównych: Ricardo Darín ("Dzikie historie"), Dolores Fonzi ("Paulina") oraz Paulina García ("Mali mężczyźni"). Oficjalnym tematem jest nowy, gospodarczy pakt dotyczący całego regionu Ameryki Łacińskiej. Reżyser pozwala nam jednak spojrzeć na to, co dzieje się za kulisami, w kuluarach. Przyglądamy się dylematom prezydenta Argentyny. Wyzwania, jakie spotyka na swej drodze, mogą na zawsze zmienić jego polityczną przyszłość. Jaką opcję wybierze? Czy będzie w stanie zmierzyć się z demonami przeszłości?
"Spotkanie na szczycie" zobaczyła już m.in. publicznośc festiwalu w Cannes.

Dramat „Outside In” opowiada o mężczyźnie, który po wielu latach wychodzi z więzienia. Próbując dostosować się do małomiasteczkowej rzeczywistości, nawiązuje relację ze swoją byłą nauczycielką ze szkoły średniej. Film został po raz pierwszy pokazany na Festiwalu Filmowym w Toronto. W rolach głównych Jay Duplass, Edie Falco, Ben Schwartz, Kaitlyn Dever. Reżyseruje Lynn Shelton, która napisała scenariusz wraz z Duplassem.

Do zobaczenia podczas filmowej majówki w Krakowie!