Image
sky rojo

Podczas letnich leniwych wieczorów lub w trasie na wyczekany urlop, warto skorzystać z nowych, lipcowych propozycji Netflixa. W lipcu na platformie stremingowej zobaczymy zarówno nowe produkcje, a jak i kolejne sezony znanych już hitów. Co przygotował Netflix na nadchodzące letnie dni?

KSIĄŻĘTA

Książęta to nowy serial produkcji Netflixa. Głównym bohaterem serialu jest książę Wilhem, który przez pewne problemy, zostaje wysłany do prestiżowej szkoły z internatem – Hillersk. Początkowo bohater nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw. Jednak z dnia na dzień zaczyna lepiej poznawać siebie i otaczającą go rzeczywistość. Poznaje również… miłość. Niedługo później, okazuje się, że zostanie następcą tronu. Bohater stanie przed dużym dylematem. 

Premiera: 01.07

 

ATYPOWY (SEZON 4)

Popularna produkcja Netflixa powraca z czwartym sezonem! Atypowy opowiada historię 18-latka ze spektrum autyzmu. Przygody nastolatka opowiadają o jego codzienności – zmaganiach podczas dojrzewania: pierwsze zakochania, pierwsze poważne decyzje... To ciepła i bardzo lekka opowieść o potrzebie wsparcia, akceptacji i miłości. W czwartym sezonie Casey i Sam (główni bohaterowie) opuszczą dom rodzinny, co będzie dużym wydarzeniem dla całej rodziny. Prawdopodobnie, będzie to finałowy sezon serialu. 

Premiera: 09.07

 

SKY ROJO (SEZON 2)

Twórcą Sky Rojo jest Alex Pina – twórca wielkiego hitu Netflixa – Dom z papieru. Głównymi bohaterkami serialu są trzy prostytutki. Kobiety uciekają przed alfonsem i jego współpracownikami. Protagonistki decydują się na podróż, w której zawalczą o własną wolność i autonomię. Jak to w kinie drogi, bohaterki czekają przygody, przeszkody i niepowodzenia. Pierwszy sezon miał swoją premierę w marcu 2020 roku. Miejmy nadzieję, że drugi sezon Sky Rojo również zaskoczy intensywną narracją i pięknymi zdjęciami.  

Premiera: 23.07

 

BARTKOWIAK 

Bartkowiak jest polską produkcją oryginalną Netflixa. Film opowiada historię profesjonalnego zawodnika MMA. Po walce o mistrzostwo, główny bohater – Tomek – zostaje zdyskwalifikowany. Mężczyzna postanawia zniknąć z biznesu i postarać się zawalczyć o zmiany w swoim życiu. Jednak w życiu Tomka, w tej roli Józef Pawłowski, pojawi się tragedia. Jego brat umiera w tragicznym wypadku. To wydarzenie sprawi, że Tomek będzie zmuszony przejąć klub nocny brata –  Ring. Okazuje się, że śmierć brata nie była zrządzeniem losu. Tomek będzie odkrywał tajemnicę wchodząc w świat niebezpieczny i nieprzewidywalny. W pozostałych rolach zobaczymy Danutę Stenkę, Zofię Domalik, Janusza Chabiora oraz Jana Frycza. 

Premiera: 28.07

 

OUTER BANKS (SEZON 2) 

Serial Outer Banks w zeszłym roku osiągnął sporą popularność. W czerwcu okazało się, że powstanie jego drugi sezon. Serialowa historia opowiada o grupce przyjaciół. Grupa ludzi mieszka po stronie wysp Outer Banks w Karolinie Północnej. Po silnym huraganie na wyspie, przyjaciele natrafiają na wrak statku. Okazuje się, że ma on związek ze zniknięciem lidera grupy. To wydarzenie wciąga bohaterów w tajemniczą i niebezpieczną przygodę, podczas której będą się mierzyć przede wszystkim z samymi sobą. 

Premiera: 30.07

 

Julia Smoleń