Mastercard

Szukamy Mastercard Rising Star Wolonatriatu! Chcesz zdobyć książkę i film z autografem przewodniczącej jury Konkursu Głównego? Marzysz o tym by współtworzyć kolejną edycję festiwalu NETIA OFF CAMERA? Chcesz przeżyć bezcenną niespodziankę? Zgłoś się! Nagraj krótki filmik o Twojej przygodzie z wolontariatem na festiwalu i opublikuj w swoich social mediach. Dziękujemy za wzięcie udziału w rekrutacji na wolontariat przy 11. Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego OFF CAMERA!

Cieszymy się, że nabór spotkał się z tak wielkim zainteresowaniem. 

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy: wolontariat@offcamera.pl lub m.horwat@offcamera.pl

Koordynator wolontariatu:
GOSIA HORWAT

 

Dlaczego warto zostać wolontariuszem?

Praca wolontariusza to nie tylko obowiązki, ale również okazja do poznania fantastycznych osób i zawarcia nowych znajomości! Okres Festiwalu obfituje w liczne spotkania z twórcami, wykłady branżowe, panele dyskusyjne oraz wydarzenia towarzyszące. Jako wolontariusz otrzymasz imienny identyfikator, który będzie Cię uprawniał (poza godzinami pracy) do wstępu na seanse filmowe oraz koncerty, składające się na muzyczną część Festiwalu – OFF SCENĘ.

Wolontariat na OFF CAMERA daje możliwość aktywnego współtworzenia prestiżowego wydarzenia o skali międzynarodowej. To niecodzienne i obfitujące w wyzwania doświadczenie, które pozwoli Ci poznać od kuchni proces tworzenia Festiwalu. Udział w wolontariacie daje również możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz pogłębienia własnych zainteresowań.


Serdecznie zapraszamy!

Czy w ramach wolontariatu mogę odbyć praktyki studenckie?
Tak, istnieje taka możliwość. Należy zgłosić ten fakt podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz przedstawić odpowiednie skierowanie z uczelni. Przy tworzeniu harmonogramu zostanie uwzględniony wymiar godzinowy praktyk.

Czy mogę uzyskać zaświadczenie o odbytym wolontariacie?
Po Festiwalu każdy wolontariusz będzie mógł odebrać zaświadczenie o odbytym wolontariacie. Najbardziej zaangażowane osoby otrzymają również referencje.

Czy organizatorzy pokrywają koszty ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia wolontariusza?
Organizatorzy zapewniają ubezpieczenie OC i NW. Nie są w stanie pokryć kosztów zakwaterowania i wyżywienia wolontariuszy.