Image
SKŁAD JURY KONKURSU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH

Aktorka, modelka i prawnuczka Ernesta Hemingwaya, reżyserka castingu filmów Kennetha Branagha, programer BFI Southbank oraz London Film Festival i krytyk filmowy - to oni zdecydują, do kogo trafi 300 000 złotych i nagroda Kulczyk Foudation. POZNAJ JURY KONKURSU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH!

Lucy Bevan jest dyrektorem castingu z Londynu. To ona odpowiada za obsadę takich hitów, jak  „Morderstwo w Orient Expressie” w reżyserii Kennetha Branagha czy „Piękna i Bestia”. Współpracowała również z Netflixem przy „Collateral” oraz Disneyem przy okazji „The Nuthcracker and The Four Realms”.

 

LUCY BEVAN

Dree Hemingway zagrała w „It Happened in L.A.”, który miał swoją premierę na Sundance Film Festival 2017. Kolejny film z jej udziałem u boku Emmy Roberts, “In A Relationship”, został pokazany na Tribeca Film Festival. Festiwalowa publiczność zobaczy „Love After Love” w reżyserii Russela Harbaughsa z jej udziałem ( na ekranie Chris O’Dowd i Andie MacDowell).
Hemingway skradła serce widzów w niezależnym filmie „Starlet” w reżyserii Seana Bakera. New York Times umieścił jej rolę na liście pięciu „Przełomowych Ról Sezonu”, a magazyn Variety uznał ją za jedną z „10 aktorek do obserwowania”. Film „Starlet” był jednym z najgłośniejszych obrazów na festiwalu SXSW.

 

DREE HEMINGWAY

Geoff Andrew to pisarz, wykładowca oraz programer festiwali BFI Southbank oraz London Film Festival. Jest stałym współpracownikiem pisma ”Sight&Sound”. Przez wiele był redaktorem sekcji filmowej magazynu „Time Out” oraz Dyrektorem Programowym National Film Theatre. Napisał wiele książek o tematyce filmowej. Był także wielokrotnym jurorem na festiwalach w Cannes, Wenecji, Stambule, Turynie czy Cluju.

 

GEOFF ANDREW

Konkurs Polskich Filmów Fabularnych realizowany jest w ramach projektu  „Obraz świata / Świat w obrazach". Do zobaczenia podczas 11. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego NETIA OFF CAMERA! 

            ZOBACZ FILMY NOMINOWANE DO KONKURSU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH!