NAMIOT NETII - Internetowe inspiracje

Czym jest magia? Dlaczego iluzja tak bardzo pociąga widzów? Na te pytania odpowie MAGIC OF Y. Podczas zaledwie 45 minut nie tylko poznamy kulisy nagrywania „magicznych” odcinków i wykonywania najbardziej spektakularnych sztuczek. Jak obiecuje Magic of Y – po spotkaniu wszyscy posiądziemy tajemną wiedzę sztuki filmowej oraz usłyszymy zaklęcie, dzięki któremu i My będziemy mogli naprawdę czarować! Wizyta jednego z najbardziej popularnych polskich magików, na którą zapraszamy już 29.04, zainauguruje cykl wizyt gwiazd Internetu w Namiocie Netii.

Porzucasz swoje dotychczasowe życie, pakujesz plecak i zwiedzasz świat. Codziennie oglądasz zapierające dech w piersiach miejsca, smakujesz egzotyczne potrawy, poznajesz cudownych ludzi, obserwujesz zwyczaje „lokalsów” – a potem wrzucasz to na swój kanał. Przyznaj się, ilu podróżniczych youtuberów followujesz? W Namiocie Netii będziesz miał okazję spotkać co najmniej kilkoro z nich! Już 1.05 Lovelajf opowie o tym, jak się spełnia marzenia i podróżuje w pojedynkę. Tastytrip zasypie nas szeregiem praktycznych rad dotyczących storytellingu na Instagramie. Jak wyglądają nowe trendy podróżnicze? Jak opowiadać o odkrytych przez nas miejscach, by ludzie chcieli nas czytać? Jak działa branża turystyczna? Na wszystkie te pytania odpowiedzi szukajcie już 3.05. Trzy dni później Plac Szczepański ugości pasażerów Busem przez świat, którzy opowiedzą o tajnikach tworzenia atrakcyjnych wideo z podróży. Zajrzymy do ich bagażnika, zobaczymy, jak przechowują swój sprzęt, przygotowują odcinki oraz sprawdzają, co interesuje ich widzów. Zawsze chciałeś nauczyć się sprytnych zasad montowania? Dzięki ekipie Busa będzie to możliwe!

Zaczynała od rosołu w proszku. Jej ogromna pasja do kina i kuchni zaowocowała powstaniem jednego z najbardziej popularnych blogów prezentujących „filmowe potrawy”. Jak Paulina Wnuk nauczyła się gotować? Które dania pojawiają się na jej top liście? Jakie posiłki najczęściej jedzą ekranowi bohaterowie? I przede wszystkim – skąd czerpać inspirację do niebanalnego gotowania śladem ukochanych filmów? Po odpowiedź zapraszamy do Namiotu Netii już 4.05!

Jak tworzyć, żeby nie psuć świata? Niezastąpiony Włodek Markowicz już 2.05 zdradzi kulisy zarabiania poprzez YT, opowie o rynku youtuberskim oraz zasadach tworzenia programów. Zaś zainteresowanym praktyczną stroną kręcenia filmów Marcin Łukański z „Na gałęzi” przybliży to, jak ruchy kamery wpływają na emocje widza (30.04). A jeżeli kiedykolwiek myślałeś/-aś o uczynieniu z blogowania sposobu na życie, przyjdź na spotkania z autorką bloga modowo-stylizacyjnego, (05.05) Plamkaa. Moda, pasje, social media, kreatywność//inspiracje – o tym opowie Joanna Kieryk!

HARMONOGRAM WYDARZEŃ:

29.04 | MAGIC OF Y
30.04 | MARCIN ŁUKAŃSKI "NA GAŁĘZI"
1.05 | LOVELAJF
2.05 | WŁODEK MARKOWICZ
3.05 | TASTYTRIP
4.05 | PAULINA WNUK
5.05 | PLAAMKA
6.05 | BUSEM PRZEZ ŚWIAT