Dachowanie
Kino Nimfa - Kino na Statku Pływającym
Bulwar Czerwieński
 
Barka Nimfa jest statkiem pasażerskim, który przewozi turystów od lat 50-tych XX wieku. To najstarszy tego typu statek pływający po Wiśle. Wykorzystywany jest do organizowania rejsów po Wiśle, szlakiem krakowskich zabytków. Nie jest to jednak jego jedyne przeznaczenie. Od początku działalności Nimfy na jej pokładzie zorganizowano wiele różnych imprez i koncertów, dzięki czemu statek pozostaje w pamięci kolejnych pokoleń.
 
Hotel Poleski
ul. Sandomierska 6
 
Trzygwiazdkowy hotel położony nad brzegiem Wisły, naprzeciw Wzgórza Wawelskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Tym co przyciąga turystów jest Taras Widokowy znajdujący się na dachu hotelu, skąd rozciąga się widok na m. in. Wawel, Bulwary  Wiślane, Kościół na Skałce, Kopiec Kościuszki. 
 
This three star hotel is situated by the Vistula bank, facing the Wawel Hill – right by Manggha Museum of Japanese Art and Technology. The terrace on the hotel roof granting the view of Wawel, Vistula Boulevards, Skalka Church and Kościuszko Mound is a real hot spot.
 
Hotel Rubinstein
ul. Szeroka 12
 
Czterogwiazdkowy hotel, który mieści się w zabytkowej XV-wiecznej kamienicy na krakowskim Kazimierzu. Dogodna lokalizacja, restauracja położona w przeszklonym patio, czy taras widokowy to tylko kilka z licznych atrakcji jakie oferuje hotel. Taras widokowy, który znajduje się na dachu budynku jest idealnym miejscem do podziwiania panoramy zabytkowego Kazimierza. 
 
Kino Panorama - Międzynarodowe Centrum Kultury
Rynek Główny 25
 
Siedzibą MCK jest kamienica „Pod Kruki”, której historia sięga XIII wieku. Ówczesny wygląd zawdzięcza krakowskiemu architektowi Romualdowi Loeglerowi. Obecnie w budynku mieści się m.in. nowoczesny kompleks konferencyjny, galeria sztuki oraz Sala Panoramiczna z malowniczym tarasem widokowym, z którego można podziwiać widok na Rynek i mnóstwo zabytków położonych na Starym Mieście.
 

Partner: